wz
GTA IV: The Lost and Damned je venku!
Přidal Admin, únor 28 2009 14:47:46

GTA IV: The Lost and Damned je venku!

17. února 2009. Jeden z dalších milníků pro Grand Theft Auto IV. Dnes celosvětově vychází v exkluzivitě pro konzoli Xbox 360 první epizoda The Lost and Damned. Ke stáhnutí je přes Xbox Live za 1600 bodů a ukousne si pro sebe 1.78 GB místa. Obecné informace o tomto přídavku můžete nalézt v levém menu, o dalších aktualitách vás budeme informovat skrz novinky.

Soudě dle ESRB nálepky bude TLaD dle tradiční krve, násilí, vulgární mluvy, sexuálního obsahu a použití drog a alkoholu obsahovat i výskyt nahoty. Přesvědčit se o tom sami můžete ve vloženém videu níže (hlavně v závěru), jedná se o cut-scénu před jednou z misí. Úsudek si udělejte sami, zda-li obnažení muži doopravdy do her patří :) Přesto si vysloužila hra rating M (Mature 17+).

Grand Theft Auto 4: The Lost and Damned 'Full Frontal' clip
Mnoho zahraničních herních magazínů zrecenzovalo nový The Lost and Damned. Kolem výborné devítky z deseti bodů se to jen hemží. Pokud je angličtina vaším šálkem kafe, potom se začtěte do článků následujících serverů: IGN: 8.6/10 CVG: 9/10 Kikizo: 9/10 Game Daily: 9/10 TeamXbox: 9.7/10 TotalVideoGames: 10/10 Eurogamer: 8/10
Pro GTA IV se údajně chystá kromě dnes vydaného The Lost and Damned ještě menší rozšíření, jež má mít podobu balíčku s novým oblečením. Hovoří se opět jen o X360 verzi.

 

The Lost and Damned: trailer, screeny, multiplayer, rádia, ...
Už jen pár hodin zbývá do vydání přídavku GTA IV: The Lost and Damned exkluzivně na Xbox 360! Na to jsme se patřičně připravili a vám, fanouškům a čtenářům, servírujeme velkou dávku informací a médií. Tak například, třicítka kvalitních screenshotů v galerii, zbrusu nová informační sekce o multiplayeru, kde představujeme nové módy pro hru více hráčů, dále článek o doplněné hudební kulise motorkářského přídavku - čekají nás nové rockové songy! A všechny známé informace zhrnujeme v sekci Obecné informace. Osobně věřím, že se vám zalíbí i graficky pozměněná hlavička naší fansajty. Ohledně čehokoliv se můžete vyjádřit v shoutboxu napravo.
 
 
Rockstar si pro nás ostatně připravil další trailer The Lost and Damned pojmenovaný Business is Business, jež je tradičně fantastický. Nechybí plno akčních scén, tvrdý rockový doprovod a spád. Na konci můžeme vidět Nika v části sekvence, kterou jsme si už odehráli v původní hře (předávání diamantů v misi "Museum Piece").