wz
PHP-Fusion Powered Website
Navigace
Domů
PC Games DW
Akční
RPG
Strategické
Závodní
Sportovní
Torrent Games
Akční
RPG
Strategické
Závodní
Recenze Games
Akční
RPG
Strategické
Závodní
Multimedia
Videa
Gallerie
Download
Cracky
Kdo je online
Hosté online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 1
Nejnovější člen: Admin
Poslední články
Bully: Scholarship E...
X-Men Origins: Wolve...
Halo wars
50 Cent: Blood on th...
Call of duty 5

Gallerie

http://games.tiscali.cz/reviews/gtaivpc/art1.jpg

http://games.tiscali.cz/reviews/grand-theft-auto-iv-lost-and-damned/art1f.jpg

http://games.tiscali.cz/reviews/50-cent-blood-on-the-sand/art1f.jpg

GTA IV: The Lost and Damned je venku!

GTA IV: The Lost and Damned je venku!

17. února 2009. Jeden z dalších milníků pro Grand Theft Auto IV. Dnes celosvětově vychází v exkluzivitě pro konzoli Xbox 360 první epizoda The Lost and Damned. Ke stáhnutí je přes Xbox Live za 1600 bodů a ukousne si pro sebe 1.78 GB místa. Obecné informace o tomto přídavku můžete nalézt v levém menu, o dalších aktualitách vás budeme informovat skrz novinky.

Soudě dle ESRB nálepky bude TLaD dle tradiční krve, násilí, vulgární mluvy, sexuálního obsahu a použití drog a alkoholu obsahovat i výskyt nahoty. Přesvědčit se o tom sami můžete ve vloženém videu níže (hlavně v závěru), jedná se o cut-scénu před jednou z misí. Úsudek si udělejte sami, zda-li obnažení muži doopravdy do her patří :) Přesto si vysloužila hra rating M (Mature 17+).

Mnoho zahraničních herních magazínů zrecenzovalo nový The Lost and Damned. Kolem výborné devítky z deseti bodů se to jen hemží. Pokud je angličtina vaším šálkem kafe, potom se začtěte do článků následujících serverů: IGN: 8.6/10 CVG: 9/10 Kikizo: 9/10 Game Daily: 9/10 TeamXbox: 9.7/10 TotalVideoGames: 10/10 Eurogamer: 8/10
Pro GTA IV se údajně chystá kromě dnes vydaného The Lost and Damned ještě menší rozšíření, jež má mít podobu balíčku s novým oblečením. Hovoří se opět jen o X360 verzi.

 

The Lost and Damned: trailer, screeny, multiplayer, rádia, ...
Už jen pár hodin zbývá do vydání přídavku GTA IV: The Lost and Damned exkluzivně na Xbox 360! Na to jsme se patřičně připravili a vám, fanouškům a čtenářům, servírujeme velkou dávku informací a médií. Tak například, třicítka kvalitních screenshotů v galerii, zbrusu nová informační sekce o multiplayeru, kde představujeme nové módy pro hru více hráčů, dále článek o doplněné hudební kulise motorkářského přídavku - čekají nás nové rockové songy! A všechny známé informace zhrnujeme v sekci Obecné informace. Osobně věřím, že se vám zalíbí i graficky pozměněná hlavička naší fansajty. Ohledně čehokoliv se můžete vyjádřit v shoutboxu napravo.
 
 
Rockstar si pro nás ostatně připravil další trailer The Lost and Damned pojmenovaný Business is Business, jež je tradičně fantastický. Nechybí plno akčních scén, tvrdý rockový doprovod a spád. Na konci můžeme vidět Nika v části sekvence, kterou jsme si už odehráli v původní hře (předávání diamantů v misi "Museum Piece").
Copyright © 2007

14244 Návštěv
Engine: PHP-Fusion v6.01.15 © 2008
Gry-Pc by Korul i FiQ

TOPlist